Heureka.cz - overeno zakazniky

Sleva 2% pouze přes eshop - kód "promo2"

Nálepky na zeď

Originální nálepky na zeď

Dětské nálepky na zeď jsou skvělým způsobem jak oživit a rozzářit "smutné stěny" v dětských pokojích. Zvířátka, dinosauři, příšerky, letadla a mnoho dalšího. Na své si přijdou dívky i chlapci. Stačí si jen vybrat ten správný motiv, který si dítě zamiluje.

 nálepky přímo od výrobce
 kvalitní, certifikovaný materiál Antalis Coala
 žádné stopy lepidla na stěně
 originální ilustrace, které nikde jinde nenajdete
 možnost odlepení a opakovaného nalepení
 jemný nemačkavý materiál
 ekologické a zároveň bezzápachové inkousty
 doručení kurýrem zdarma nad 1500 Kč s DPH

 

Jednoduché lepení

Nálepky na stěnu vyrábíme z kvalitního nemačkavého materiálu Antalis Coala, který se vyznačuje mimořádně jemnou strukturou. Navzdory tomu jsou však vysoce odolné, přičemž disponují výbornou lepivostí. Protipožární certifikace B1 je samozřejmostí.

Navíc, lepidlo nezanechává na zdi žádné stopy, díky čemuž můžete nálepku jednoduše odlepit bez poškození povrchu, případně opakovaně nalepit na jiné místo. Lepení tak hravě zvládne téměř každý. Do lepení můžete zapojit i školkaře či školáky, kteří budou mít při asistenci o to větší radost z výsledku.

Originální ilustrace

Vyberte si z originálních ilustrací, které najdete pouze v našem eshopu. Nechybí dětské nálepky se zvířátky, dinosaury, příšerkami či mezi dětmi oblíbenými letadly. Nelze opomenout ani skutečnost, že poutavé barvy použité na nálepkách, které doslova a do písmene rozzáří dětská očka, jsou výsledkem ekologických a bezzápachové inkoustů.

Pokud byste měli náhodou zájem o jiný, případně vlastní motiv, neváhejte nás kontaktovat. Dokážeme vám navrhnout a zrealizovat originální nálepky na stěnu, které budou vhodné nejen do dětských pokojů, ale i do ložnic, obýváků či na chodby.

profesionální přístup a perfektní kvalita tisku, určitě se sem ještě vrátím
Ověřený zákazník
vstřícný personál a navíc vyhověli i nestandardním požadavkům. doporučuji
Ověřený zákazník
Vynikající kvalita tisku a rychlé zpracování požadavku
Ověřený zákazník