Sleva 2% pouze přes eshop - kód "promo2".

Fotoobrazy

Díky výraznému technologickému progresu mohou špičkové tiskařské společnosti v současnosti přinášet svým zákazníkům nezaměnitelné produkty se silnou přidanou hodnotou. Za zmínku stojí především různé fotoobrazy, například fotografie na plátno a na plastovou desku či foto plakáty. Nelze však opomenout ani populární foto magnetky. Emoce a vzpomínky dělají z takovýchto předmětů ideální dárky na libovolnou příležitost.

Foto na plátno

Obrazy z vašich fotek

Foto na plastovou desku

Vaše fotografie na PVC desce

Foto plakát

Tisk plakátů z Vašich fotografií

Foto magnetka

Magnetka z Vašich fotografií

 

Foto na plátno

  • Fantastický způsob na originální zvěčnění pamětních okamžiků. Zatímco plátno je bavlněné, jeho rám je z borovice. Okraje fotografie mohou být nejen potlačeny nebo zrcadlové, ale také nepotištěné. Pozornost si zaslouží i odolnost a dlouhodobá barevná stálost fotografií na plátně.

Foto na plastovou desku

  • Fotka vytištěna na plastové desce je skvělou volbou dlouhotrvajícím fotoobrazu. Kvalitní PVC desky jsou totiž nesmírně odolné proti poškrábání. Plastové desky jsou potlačovány přímo UV technologií, díky čemuž oplývají dlouhou životností.

Foto plakát

  • Cenově nejdostupnější alternativa realizace fotoobrazu. K dispozici je široká škála formátů s vysokým rozlišením tisku. Foto plakáty je možné tisknout i na lesklý, i na matný papír.

Foto magnetka

  • Fotka na magnetka si najde své místo nejen na lednici, ale i na autech či pracovištích jako reklamní, prezentační nebo výstražný materiál. Samozřejmostí takovýchto magnetek je perfektní kvalita tisku a pružnost, díky které se magnetka dokáže do jisté míry přizpůsobit podkladu.

Vícedílné fotoobrazy

  • Vícedílné fotoobrazy, ať už dvoudílné, třídílné, štovrdielne nebo pětidílné, které vytvoří dokonalý celek, ideálně zápas do prostorů různých stylů. Takové fotoobrazy představují skvělou možnost, jak si kreativním způsobem oživit a zpestřit interiérové stěny. Vyrobíme jakoukoliv specifickou požadavek, stačí nás kontaktovat na plotbase@plotbase.cz

Špičkové technologie a profesionální služby

Za špičkovými technologiemi a profesionálními službami se skrývá hned několik zákaznických benefitů. Kromě toho, že používáme výhradně kvalitní materiály, se naše, resp. vaše, fotoobrazy vyznačují prvotřídní kvalitou tisku s vysokým rozlišením, maximální stálobarevností a vysokou odolností. Jelikož naší prioritou je zejména vaše spokojenost, fotoobrazy zrealizujeme dle vašich individuálních požadavků v co nejrychlejším možném čase.
Fotoobrazy dokážeme na základě přání i laminovat. Taková povrchová úprava dodá matnému vzhledu nejen lesklejší tóny, ale zároveň se postará o ochranu fotoobrazu před poškozením, znečištěním či případným promáčením.
Aby mohli fotoobrazy plnohodnotně plnit svůj účel, musí být, ve většině případů, bezpečně a spolehlivě zavěšené na stěně. Právě z toho důvodu disponují naše fotoobrazy úchyty pro zavěšení.

Fotoobrazy od Plotbase - oživení interiéru

Kromě toho, že fotoobrazy představují ideální dárek pro vaše blízké, nabízejí svým vlastníkům i perfektní způsob, jak si zkrášlit a oživit interiér. Například takový pohled na prázdnou stěnu dozajista zabolí každého, kdo oplývá alespoň špetkou uměleckého cítění. A právě pečlivě, poctivě a kvalitně zrealizované fotoobrazy mohou zmíněné prázdné stěně beze sporu dodat chybějící umělecký punc.

Výhody

 Používání kvalitních a léty ověřených materiálů
 Špičková kvalita tisku s vysokým rozlišením na stroji AGFA
 sstálofarebnosť fotoobrazy po celé generace
Práce s prvotřídními technologiemi
Profesionální služby
 Rychlé dodání
 Lidský přístup
Zpestření a oživení vašeho interiéru
Ideální dárek pro vaše blízké

profesionální přístup a perfektní kvalita tisku, určitě se sem ještě vrátím
Ověřený zákazník
vstřícný personál a navíc vyhověly i nestandardním požadavkům. doporučuji
Ověřený zákazník
Vynikající kvalita tisku a rychlé zpracování požadavku
Ověřený zákazník