Heureka.cz - overeno zakazniky

Sleva 2% pouze přes eshop - kód "promo2"

Fotoobrazy

Díky výraznému technologickému progresu mohou špičkové tiskařské společnosti v současnosti přinášet svým zákazníkům nezaměnitelné produkty se silnou přidanou hodnotou. Za zmínku stojí především různé fotoobrazy, například fotografie na plátno a na plastovou desku či foto plakáty. Nelze však opomenout ani populární foto magnetky. Emoce a vzpomínky dělají z takovýchto předmětů ideální dárky pro libovolnou příležitost.

Foto na plátno

Obrazy z vašich fotek

Foto na plastovou desku

Vaše fotografie na PVC desce

Foto plakát

Tisk plakátů z Vašich fotografií

Foto magnetka

Magnetka z Vašich fotografií

 

Foto na plátno

  • Fantastický způsob originálního zvěčnění památných okamžiků. Bavlněné plátno je napnuté v borovicovém rámu. Okraje fotografie mohou být nejen potištěny nebo zrcadlové, ale také nepotištěné. Pozornost si zaslouží i odolnost a dlouhodobá barevná stálost fotografií na plátně.

Foto na plastovou desku

  • Fotka vytištěna na plastové desce je skvělou volbou pro trvanlivý fotoobraz. Kvalitní PVC desky jsou totiž nesmírně odolné proti poškrábání. Plastové desky jsou potištěny přímo UV technologií, díky čemuž disponují dlouhou životností.

Foto plakát

  • Cenově nejdostupnější alternativa realizace fotoobrazu. K dispozici je široká škála formátů s vysokým rozlišením tisku. Foto plakáty je možné tisknout na lesklý i na matný papír.

Foto magnetka

  • Fotka na magnetce si najde své místo nejen na lednici, ale i na autech či pracovištích jako reklamní, prezentační nebo výstražný materiál. Samozřejmostí takovýchto magnetek je perfektní kvalita tisku a pružnost, díky které se magnetka dokáže do jisté míry přizpůsobit podkladu.

Vícedílné fotoobrazy

  • Vícedílné fotoobrazy, ať už dvoudílné, třídílné, čtyřdílné nebo pětidílné, které vytvoří dokonalý celek, ideálně zápas do prostorů různých stylů. Takové fotoobrazy představují skvělou možnost, jak si kreativním způsobem oživit a zpestřit stěny v interiéru. Vyhovíme jakémukoliv specifickému požadavku, stačí nás kontaktovat na plotbase@plotbase.cz

Špičkové technologie a profesionální služby

Za špičkovými technologiemi a profesionálními službami se skrývá hned několik zákaznických benefitů. Kromě toho, že používáme výhradně kvalitní materiály, se naše, resp. vaše fotoobrazy vyznačují prvotřídní kvalitou tisku s vysokým rozlišením, maximální stálobarevností a vysokou odolností. Jelikož naší prioritou je vaše spokojenost, fotoobrazy zrealizujeme dle vašich individuálních požadavků v co nejrychlejším možném čase.
Fotoobrazy dokážeme na základě přání i laminovat. Taková povrchová úprava dodá matnému vzhledu nejen lesklejší tóny, ale zároveň se postará o ochranu fotoobrazu před poškozením, znečištěním či případným promáčením.
Aby mohly fotoobrazy plnohodnotně plnit svůj účel, musí být bezpečně a spolehlivě zavěšené na stěně. Právě z toho důvodu disponují naše fotoobrazy úchyty pro zavěšení.

Fotoobrazy od Plotbase - oživení interiéru

Kromě toho, že fotoobrazy představují ideální dárek pro vaše blízké, nabízejí svým vlastníkům i perfektní způsob, jak si zkrášlit a oživit interiér. Například takový pohled na prázdnou stěnu dozajista zabolí každého, kdo oplývá alespoň špetkou uměleckého cítění. A právě pečlivě, poctivě a kvalitně zrealizované fotoobrazy mohou zmíněné prázdné stěně beze sporu dodat chybějící umělecký punc.

Výhody

 Používání kvalitních a léty ověřených materiálů
 Špičková kvalita tisku s vysokým rozlišením na stroji AGFA
 Stálobarevnost fotoobrazů po celé generace
Práce s prvotřídními technologiemi
Profesionální služby
 Rychlé dodání
 Lidský přístup
Zpestření a oživení vašeho interiéru
Ideální dárek pro vaše blízké

Velká spokojenost,objednávala jsem poprvé.
Anja
profesionální přístup a perfektní kvalita tisku, určitě se sem ještě vrátím
Ověřený zákazník
vstřícný personál a navíc vyhověli i nestandardním požadavkům. doporučuji
Ověřený zákazník