Heureka.cz - overeno zakazniky

Sleva 2% pouze přes eshop - kód "promo2"

Maloformátový tisk

Maloformátový tisk je skvělým pro vaše potřeby tisku menších materiálů do formátu SRA3 (320 x 450mm). Bez ohledu na to, zda se jedná o letáky, brožury, vizitky nebo jmenovky, maloformátový tisk vám poskytne kvalitní výstup. S využitím tiskáren s menšími formáty a širokým spektrem dostupných možností je maloformátový tisk ideálním řešením pro vaši reklamní kampaň, marketingové materiály nebo i osobní dokumenty. Spolupracujte s profesionální tiskárnou pro nejlepší výsledky.


Maloformátový tisk, známý také jako tisk na maloformátových tiskárnách, se vztahuje na proces tisku, při kterém se používají tiskárny s menšími formáty, konkrétně do formátu SRA3. Ve srovnání s tiskem ve velkém formátu, který se zaměřuje na tisk velkých ploch jako plakáty a bannery, maloformátový tisk se používá pro menší dokumenty a materiály, jako jsou letáky, brožury, vizitky, jmenovky a podobně.

Maloformátové tiskárny mají omezenou kapacitu tisku, obvykle pracují s menšími formáty papíru, jako jsou A4, A5 nebo další. Tyto tiskárny s menším formátem mohou být buď inkoustové nebo laserové, přičemž každý typ poskytuje vlastní výhody a použití.

Maloformátový tisk se často využívá v reklamní a marketingové oblasti, kde je třeba tisknout menší množství materiálů rychle a efektivně. Také je vhodná pro tisk osobních dokumentů nebo materiálů pro prezentace.

Celkově je maloformátový tisk flexibilní možností pro tisk různých menších materiálů a dokumentů s použitím tiskárny, která je uzpůsobena pro menší formáty papíru.

profesionální přístup a perfektní kvalita tisku, určitě se sem ještě vrátím
Ověřený zákazník
vstřícný personál a navíc vyhověli i nestandardním požadavkům. doporučuji
Ověřený zákazník
Vynikající kvalita tisku a rychlé zpracování požadavku
Ověřený zákazník