Heureka.cz - overeno zakazniky

Sleva 2% pouze přes eshop - kód "promo2"

Velkoformátový tisk

Fotografická kvalita tisku až do šířky 2,5m a délky cca 50m. Produkty širší než 2,5m, např. bannery se svařují, čímž lze dosáhnout neomezenou plochu. Potiskneme skoro všechno:
Rolové materiály:
- od papírů, přes bannery, mesh, samolepící fólie, tapety, plátno, textilie, backlit (na světelnou reklamu), okenní grafiku (one way vision), podlahovou - protiskluzovou fólii, magnetickou fólii až po speciální polypropylenové filmy.
Deskové materiály:
- kapa (lehčené pěnové desky) a komätex desky (PVC desky), lepenka, plexisklo, hliníkové desky, přímý potisk na sklo, dřevo, železo až do tloušťky 5cm.

Grafické zpracování: 600 Kč / hod. Časový odhad je vždy stanoven předem, na základě požadavků a zaslaných podkladů.

Individuální cenové podmínky pro agentury.


Velkoformátový tisk je specializovaná technologie, která umožňuje tisknout na velké formáty a různé materiály. Tato forma tisku je široce využívána v různých odvětvích včetně reklamy, marketingu, interiérového designu a výroby vizuálních materiálů.

Jednou z hlavních úloh velkoformátového tisku je dosáhnout působivých a zároveň vizuálních výhod s vysokou rozvahou a detaily. S využitím pokročilých tiskových technologií lze tlačit velké formáty s vynikající kvalitou barev, hladkými přechody a ostrými detaily.

Velkoformátový tisk je také flexibilní, pokud jde o výběr materiálů. Můžete tisknout na různé nosiče, jako jsou plátno, reklamní plachty, fotopapír, samolepící fólie a mnoho dalších. Toto vám umožní přizpůsobit požadované konkrétní potřeby, aby vaše vizuální materiály byly správně vytištěny pro jejich použití.

Velkoformátový tisk také nabízí vysoký rozsah a velikosti tisku, což umožňuje tisknout na různé formáty jako velkoplošné plakáty, billboardy, bannery, polepy výloh a další. Vaše reklamní kampaně budou mít díky velkoformátovým vizuálním materiálům výrazný a impozantní dosah.

Při výběru velkoformátového tisku je důležité spolupracovat s profesionální tiskárnou, která disponuje potřebnými technologiemi a zkušenostmi. Kvalitní tiskárna vám může poskytnout poradenství při výběru vhodných materiálů, přizpůsobení designu a zajistit, aby vaše vizuální materiály byly vytištěny s nejvyšší kvalitou a přesností.

profesionální přístup a perfektní kvalita tisku, určitě se sem ještě vrátím
Ověřený zákazník
vstřícný personál a navíc vyhověli i nestandardním požadavkům. doporučuji
Ověřený zákazník
Vynikající kvalita tisku a rychlé zpracování požadavku
Ověřený zákazník