Heureka.cz - overeno zakazniky

Sleva 2% pouze přes eshop - kód "promo2"

Prezentační systémy

Výroba a potisk prezentačních systémů od výroby rollup bannerů, pop up stěn, přes potisk promo stolků až po reklamní áčkové stojany.
Naše reklamní systémy vám otevírají dveře k efektivnímu a cílenému oslovování vaší cílové skupiny, abyste dosáhli maximálního úspěchu ve vašich kampaních.

Důraz klademe zejména na:
 kvalitu použitých materiálů od prověřených výrobců
 perfektní kvalitu tisku - používáme pouze originální barvy, se kterými garantujeme barevnou stálost a věrné podání barev
 proklientský přístup a poprodejní servis - případné reklamace vyřizujeme expresně

 

 

 

Prezentujte se jako profesionál s našimi reklamními systémy!

Interiérové ​​prezentační systémy:

Potřebujete zaujmout klienty, posluchače nebo účastníky firemní akce poutavou prezentací? Nedostatečná prezentace může působit neprofesionálně na potencionální zákazníky. Zaujměte klienty, posluchače nebo účastníky firemní akce poutavou propagací s pomocí interiérových prezentačních systémů. Dodají vaší značce punc profesionality a povedou vás k úspěchu.

 • Roll-up bannery: Snadno přenosné a skladné, ideální pro prezentace, výstavy a firemní akce. Nechte se vždy vidět tam, kde je to nejvíce potřeba!
 • Prezentační stěny: Vysoce kvalitní stěny s moderním designem, vhodné pro prezentace, workshopy a firemní akce. Jednoduché pro přenos i instalaci. Velké stěny za málo peněz.
 • Promo stolky: Snadno přenosné stolky pro registraci účastníků na eventech, nebo při prezentaci produktů a služeb. K dispozici v různých tvarech a provedeních – od PVC až po textil.
 • Stojany na letáky: Praktické řešení pro distribuci vašich informačních materiálů.
 • Reklamní LED systémy: Moderní a efektivní způsob jak zaujmout vaše publikum. Díky LED podsvícení v kombinaci s textilním potiskem bude vaše značka nepřehlédnutelná.

 

Exteriérové ​​prezentační systémy:

Vlajka

Potřebujete efektivně propagovat firmu nebo produkty v exteriéru? Tradiční reklamní metody již nemusí stačit k tomu, abyste se prosadili v rušném prostředí a ne všechny způsoby propagace odolají nástrahám počasí.

Zviditelněte svou značku v exteriéru s pomocí outdoorových reklamních systémů, které jsou poutavé, moderní, přenosné a hlavně odolné vůči povětrnostním vlivům. Udělejte na své zákazníky dojem iv exteriéru!

 • Reklamní vlajky: Beachflagy jsou tradiční propagační médium, které ponese vaši značku na všech událostech – od provozů až po hudební festivaly. K dispozici jsou různé velikosti i tvary, dokonce i na míru.
 • Reklamní stany: Potřebujete vytvořit centrum vaší reklamní zóny, nebo ukrýt inventář před deštěm? Nehledejte dál, nabízíme propagační stany různých velikostí a provedení.
 • Exteriérové ​​reklamní stojany: Robustní a odolné stojany k propagaci v exteriéru, od kavárenských Áček až po bannerové konstrukce.
 • Nafukovací reklama: Moderní způsob vaší propagace v exteriéru. Pneumatické konstrukce jsou snadno přenosné, nevypouštějí vzduch a nevyžadují neustálý přístup k elektřině, díky čemuž jsou ideálním médiem pro vaše reklamní potřeby.

 

Mobilní prezentační systémy:

Hledáte snadno přenosné a skladné řešení pro prezentace na cestách? Ztěžují vám práci těžké a nepraktické konstrukce? Tyto prezentační systémy přenesete v rukou či osobním autě a umožní vám špičkovou prezentaci kdekoliv potřebujete.

 • Roll-up bannery: Kompaktní hliníkové konstrukce s bezkonkurenčním poměrem zobrazovací plochy k velikosti konstrukce.
 • Prezentační stěny: Snadno přenosné a skladné reklamní stěny s potiskem vaší grafiky na kvalitní polypropylenový film připevněný na konstrukci magnetickým pásem.
 • Promo stolky: Přenosné promo stolky poskytují paktickou plochu pro manipulaci s dokumenty či produkty, jakož i plochu pro propagaci vaší značky. Můžete si vybrat z různých variant promo stolků různých velikostí a materiálů.
 • Reklamní vlajky: Exteriérové ​​poutače s potiskem na textil a výškou do 5 metrů hravě odnesete v ruce, zatímco váš branding bude viditelný v širokém okolí.
 • Nafukovací reklama: Reklamní nafukovadla jsou inovativní přístup k propagaci. Jejich konstrukce jsou ve vyfouknutém stavu lehké a skladné, zatímco po nafouknutí přitahují zrak svojí monumentálností a čistým designem.

 

Prémiové prezentační systémy:

Nafukovací stĺp LED panel s vlastnou potlačou

Máte problém vyniknout v záplavě konkurenčních propagačních nástrojů, zda hledáte něco jiného než tisíc varianty na klasický roll-up? Zapůsobte na klienty a partnery, a vytvořte nezapomenutelný dojem s pomocí prémiových reklamních systémů, které se vyznačují vysokou kvalitou a originálním designem.

 

Prezentační stěny: Stěny na pop-up konstrukci které zaručeně vyplní prostor, zda poskytnou požadované pozadí. Nechte vaši značku vyniknout na velké ploše a kvalitním materiálu.
Reklamní LED systémy: Na konfigurovatelných stěnách různých velikostí s potiskem na textil váš unikátní design nejen vynikne, ale také se přenese do moderní doby pomocí LED podsvícení.
Exteriérové ​​reklamní stojany:
Pokud potřebujete, aby vaše reklama byla vidět a zároveň odolala nástrahám počasí.
Nafukovací reklama: Špička v estetice a designu reklamních systémů. Jejich unikátní forma, tvar a velikost přitahují pohledy každého v širokém okolí.

 

Ať už hledáte řešení pro interiér, exteriér, potřebujete mobilní systém nebo chcete udělat výjimečný dojem, v naší nabídce naleznete perfektní prezentační systémy pro vaše potřeby.

 

Jak vytěžit z promo akce co nejvíc? Připravili jsme pro váš článek - důležitá je příprava :)

Ukázky z naší výroby

profesionální přístup a perfektní kvalita tisku, určitě se sem ještě vrátím
Ověřený zákazník
vstřícný personál a navíc vyhověli i nestandardním požadavkům. doporučuji
Ověřený zákazník
Vynikající kvalita tisku a rychlé zpracování požadavku
Ověřený zákazník
 1. záruka spokojenosti

  Záruka spokojenosti

  • pokud nebudete s kvalitou tisku spokojeni, dostanete peníze zpět nebo vyrobíme nové tiskoviny dle vašich požadavků
  • tato záruka platí pro všechny tiskoviny do hodnoty 4000 Kč
  • více informací ohledně garance

 2. google

  Google hodnocení

  naše recenze vám pomohou posoudit důvěryhodnost firmy
  • zkušenosti jiných zákazníků zase usnadní rozhodování
  • recenze nás také motivují k lepší kvalitě služeb

 3. grafika zdarma

  Grafický návrh

  • potřebujete profesionální grafický návrh? Nebojte se obrátit na nás. S radostí vám pomůžeme při tvorbě grafických podkladů
  • stačí nahrát vaše data do formuláře v objednávce a napsat své představy a požadavky do poznámky
  • kontrola grafiky je u nás zdarma. Pokud je zapotřebí více času na komplexnější práci, rádi vám pošleme cenovou nabídku e-mailem ke schválení.

 1. profi tisk

  Profesionální tisk

  • produkty tiskneme na tiskárně, která běžně tiskne obrazy pro profesionální fotografy
  • vysoké rozlišení tisku a široký gamut zajistí dokonalý tisk s krásnými barvami
  • pravidelným kalibrováním ručíme za věrné podání barev

 2. kuryr

  Kurýr Zdarma

  • ušetřete na doručení! Pokud nakoupíte za 1239 Kč bez DPH nebo více, máte nárok na bezplatné doručení vaší objednávky

   

 3. archivace dat

  Archivace tiskových dat

  • disponujeme neomezeným prostorem pro zálohu vašich dat
  • vaše data jsou zašifrována, abychom zajistili jejich bezpečnost
  • rychle a jednoduše upravíme nebo dotiskneme vaše stávající grafické návrhy dle vašich požadavků