Heureka.cz - overeno zakazniky

Sleva 2% pouze přes eshop - kód "promo2"

Exteriérové reklamní stojany

Proč se rozhodnout pro venkovní reklamní stojany?

Exteriérové reklamní stojany, jinak nazývané také venkovní reklamní poutače, představují ideální způsob nejen na prezentování značky, ale také k přilákání zákazníků do vaší provozu. Důvodů, proč se rozhodnout pro reklamní stojany určené pro venkovní použití, je hned několik. Kromě toho, že nabízejí skvělý způsob, jak odkomunikovať různé produkty či akce, dokáží zvýšit a prohloubit povědomí o firmě, resp. značce. Za jejich popularitou stojí také flexibilita a jednoduchá přenosnost a skladnost. Vzhledem k tomu, že se zvyknou používat zejména v exteriérech, mohou rychle oslovit kolemjdoucí, z nichž se rázem stanou vaši zákazníci.

Exteriérový poutač

Venkovní poutač formát A1, nebo A0.

Dřevěný áčkový stojan

Dřevěné křídové poutače. Různé formáty.

Venkovní reklamní poutač

Venkovní konstrukce s reklamní plachtou 250x100cm a 300x125cm

Exteriérové vitríny

Exteriérové vytríny. Formát A1, A0

Exteriérový textilní poutač

Exteriérový textilní poutač 
117,4 x 60 cm


Základní typy reklamních stojanů

Mezi nejpopulárnější exteriérové reklamní poutače bezpochyby patří reklamní poutače s odpruženým rámem a Áčkové stojany nebo. Vyznačují pevnou hliníkovou konstrukcí s možností jednoduché výměny grafiky, resp. plakátů. Jejich výhodou je dostupná cena a možnost umístění nejen do exteriéru, ale i do interiérových prostorů.

Podobné možnosti použití nabízí i Roll Up banner outdoor. Rostoucí popularitě se v marketingovém odvětví těší zejména pro snadnou skladnost a přenositelnost. Roll Up-y jsou také perfektní volbou na různé firemní či veřejné akce. Tento stojan odolá větru o síle až 38km / h.

Zajímavým způsobem, jak oslovit vybranou cílovou skupinu, jsou Beachflagy. Jde o 5-metrové vlajky, které odolají i silnějším nárazům větru, přibližně do 35 km / hod. Za jejich popularitou stojí fakt, že vlající vlajku se každý všimne jako první, a také možnost výběru z více tvarů.

Promo stolky standard jsou skvělou volbou pultu na všechny druhy prezentačních nebo ochutnávkových akcií. Sice nekorespondují s klasickými reklamními stojany, ale nabízejí široké možnosti využití i při exteriérových akcích. Jejich vrchní a spodní deska je vyrobena z kvalitního MDF materiálu. Velkou výhodou je také rychlé složení a rozložení.

Za zajímavé prezentační systémy lze označit i nůžkové stany, které najdou své uplatnění nejen na různých veletrzích, ale také jako prodejní stánky se suvenýry či občerstvením. Mezi jejich nesporné výhody patří nepropustnost vody, snížená hořlavost a výškové nastavení. Za zmínku stojí i vysoká odolnost proti větru.

Promo stolky economy jsou cenově dostupnou a odolnou verzí prezentačního pultu. Vyrábějí se v plastovém provedení a uživatelům umožňují prostor na marketingové aktivity spojené s prezentováním značky či produktů. Nelze opomenout jejich vnitřní poličku, která dokáže posloužit na odkládání zmíněných produktů nebo různých materiálů.

profesionální přístup a perfektní kvalita tisku, určitě se sem ještě vrátím
Ověřený zákazník
vstřícný personál a navíc vyhověli i nestandardním požadavkům. doporučuji
Ověřený zákazník
Vynikající kvalita tisku a rychlé zpracování požadavku
Ověřený zákazník