Sleva 2% pouze přes eshop - kód "promo2".

Stojany na dezinfekci rukou a dávkovače

Dezinfekční stojany

Automatické dávkovače dezinfekce rukou najdou své uplatnění v obchodech, restauracích, školách či jiných provozech se zvýšenou koncentrací lidí. Kromě toho, že v kombinaci s účinnou alkoholovou dezinfekcí rukou mohou efektivně snížit riziko šíření určitých chorob, vyhovují i provozním předpisům, které souvisejí s opatřeními proti aktuální pandemii.

Bezdotykový stojan na dezinfekci rukou

Bezdotykový dávkovač dezinfekce rukou perfektně zapasuje i na bezdotykový stojan, který také najdete v naší nabídce. Kombinace těchto dvou produktů poskytuje ideální řešení na ochranu zaměstnanců i zákazníků. Jejich výhoda spočívá zejména v tom, že při aplikování dezinfekce nevyžadují žádný kontakt rukou s povrchy. Dávkovače mohou být na tekutou dezinfekci, nebo dezinfekční gel.

Bezdotykový dávkovač dezinfekce rukou na stěnu

S bezdotykovým dávkovačem dezinfekce rukou, který je určen pro snadné připevnění na zeď, dokážete zajistit hygienu až pro 3000 párů rukou. V dávkovači je zabudovaný zásobník o objemu 1000ml, přičemž na dávkovači lze upravit objem dávky 0,4 ml nebo 0,8 ml. Druhý případ odpovídá nejméně 1250 dávkám.
Bezdotykový dávkovač dezinfekce rukou je certifikován - CE ROHS.

Univerzální stojan na dezinfekci

je určen pro manuální dávkování dezinfekce pomocí rozprašovače, nebo dávkovače s pumpičkou. Největší výhodou je jeho cena a univerzální použití pro jakoukoli nádobu o průměru max 10cm

Možnost VO cen - ohledně b2b spolupráce nás prosím kontaktujte na plotbase@plotbase.cz


Do pozornosti dáváme také naše dezinfekční prostředky a ochranné pomůcky, jakými jsou například jednorázové roušky, rukavice, štíty na obličej nebo ochranné plexi přepážky.

Vše proběhlo v pořádku
PeterK
profesionální přístup a perfektní kvalita tisku, určitě se sem ještě vrátím
Ověřený zákazník
vstřícný personál a navíc vyhověly i nestandardním požadavkům. doporučuji
Ověřený zákazník