Sleva 2% pouze přes eshop - kód "promo2".

Koronavirus Covid 19 - produkty

V důsledku doporučení ústředního krizového štábu ČR a nařízení vlády ČR se v souvislostí se šířícím onemocněním COVID-19 rapidně změnil každodenní životní styl nejen většiny Čechú, ale i lidí po celém světě. Aktuální pandemie poznamenala pracovní poměry, osobní záležitosti i hygienické návyky, proto jsme doplnili naši nabídku:

Ve výrobě máme zavedeny přísná hygienická opatření,
pracujeme s ochrannými rouškami a rukavicemi.

Zboží zasíláme kurýrní společností,
kurýr vyzdvihuje zboží na nakládací rampě aniž
aby přišel do kontaktu s výrobou.

 

Světová zdravotnická organizace v čele s největšími odborníky hlásá o tom, jak si správně mýt ruce. Lidé používají v domácnostech, ale i v obchodech dezinfekční prostředky. Samozřejmostí jsou ochranné roušky, bez kterých není možné navštívit jakékoliv obchody či provozu, které zůstaly otevřené pod podmínkou splnění přísných kritérií. Pomáhají jim v tom nejen obdobné překrytí horních cest dýchacích, dezinfekční prostředky a antibakteriální gely, ale také ochranné rukavice, dávkovače dezinfekce a různé označení či samolepky připomínající vládní nařízení. V některých budovách, které poskytují různé služby, zda v obchodech a provozech je možné vidět i ochranné hygienické přepážky z plexiskla.


Vládní opatření se však postupně začínají uvolňovat, za což může pravděpodobně do jisté míry i jejich dosavadní dodržování a odpovědný přístup ze strany občanů. Odpovědné chování a boj proti onemocnění COVID-19 je možné podtrhnout i pořízením podobných produktů, o kterých jsme se zmiňovali v předešlých řádcích.

profesionální přístup a perfektní kvalita tisku, určitě se sem ještě vrátím
Ověřený zákazník
vstřícný personál a navíc vyhověly i nestandardním požadavkům. doporučuji
Ověřený zákazník
Vynikající kvalita tisku a rychlé zpracování požadavku
Ověřený zákazník